Orlanka

Miejscowość: Czechy Orlańskie
Adres: Czechy Orlańskie 28 17-204 Dubicze Cerkiewne
Telefon: 606-450-949 , 791-803-358
Adres email: alicjakarczewska_poczta.onet.pl
Liczba miejsc: 3

Zamieszkasz w przedwojennym, tradycyjnym domu z drewnianych bali, na cichej, urokliwej podlaskiej wsi. Wioska Czechy Orlańskie znajduje się na południowych obrzeżach Puszczy Białowieskiej, w odległości kilkuset metrów od Zalewu Bachmaty.

W gospodarstwie będziesz miał możliwość poznania uroków życia na wsi, wśród zwierząt i czystej, nieskażonej przyrody. Nie znajdziesz tu wypielęgnowanego trawnika, za to spotkasz ludzi i zwierzęta, żyjących w harmonii i przyjaźni.

Gospodyni jest instruktorem jazdy konnej i hipoterapii oraz przewodnikiem po Puszczy Białowieskiej i województwie podlaskim. Pokój w sezonie jesienno-zimowym ogrzewany jest piecem kaflowym. Drewno do pieca jest zawsze przygotowane, jest również dostępna instrukcja palenia w piecu. Na piecu można przygotowywać posiłki, ale można je również gotować na elektrycznej płytce grzejnej. Aneks kuchenny jest wyposażony w podstawowe naczynia i akcesoria kuchenne. W ramach dystansu do pędzącej cywilizacji w gospodarstwie nie ma telewizji, jest za to radio. Dobry zasięg mają sieci komórkowe T-Mobile, Plus i Play, natomiast są problemy z siecią Orange.

Pokój jest dwuosobowy (łóżko piętrowe) z możliwością dostawki (spod łóżka piętrowego wysuwane jest dodatkowe łóżko), zatem maksymalnie może zamieszkać 3 osoby. Bezpośrednio z pokoju wchodzi się do łazienki, wyposażonej w pełny węzeł sanitarny (sedes, umywalka, kabina prysznicowa).Cena za osobę – 25 zł

Scroll to Top